אבי גבאי – לא פוליטיקאי אלא מנהיג שיחזיר את המדינה למסלול

אבי גבאי הוא יליד 1967, נשוי ואב ל-3, השביעי מבין 8 אחים, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים – ובעיקר פוליטיקאי מזן אחר, ובעצם לא פוליטיקאי אלא מנהיג שחשובים לו הדרך והערכים ולא הכבוד והקשרים.

אבי גבאי – לא פוליטיקאי אלא מנהיג

הקריירה של גבאי החלה באגף התקציבים, כשמבחינת אבי גבאי משרד האוצר היה מקום שבו הוא יוכל להשפיע ולפעול לטובת הכלל.

בממשלת ישראל ה-34 היה אבי גבאי שר להגנת הסביבה ששרר סביבו קונצנזוס נדיר – שר מצוין ואיש מקצוע שנלחם בזיהום האוויר שכולנו נושמים, בכלל הארץ ובמפרץ  חיפה בפרט, בזיהום הים בפלסטיק שעלול לגרום לשואה אקולוגית, ובאופן כללי פשוט לעבוד עבור אזרחי מדינת ישראל.

במקביל גבאי הפגין עמדה ברורה וחדה, וכן מנומקת, נגד מתווה הגז, שגרם למחירי גז גבוהים שמונעים את צמצום זיהום האוויר בישראל. מתווה שעולה לנו מאות שקלים מיותרים בכל חודש גרך חשבונות החשמל שלנו.

לאחר הדחתו של משה יעלון מתפקיד שר הביטחון ע"י בנימין נתניהו, והפעילות העקבית של ראש הממשלה לפלג ולפצל את העם תוך הסתה לא נגמרת, החליט גבאי להתפטר מהממשלה המשרד להגנת הסביבה – ולצאת לדרך חדשה שבה יוכל להגן על עם ישראל ומדינת ישראל. עבור אבי גבאי מפלגת העבודה הייתה הבחירה המתבקשת לשם כך, בזכות היותה לא רק אלטרנטיבה אמיתית לממשלה אלא גם בזכות המחויבות של המפלגה ואנשיה לטובת הכלל.

 

avi
X
מלאו את הפרטים, התפקדו ונשפיע ביחד!
מעוניין/ת להתנדב